Reference klientů

Dobrý den,

ještě jednou bych vám chtěla poděkovat za pomoc s hypotečním úvěrem. Vše proběhlo v pořádku a byt je přepsaný. Budu se těšit na další spolupráci v budoucnu.
 

Anna Bačová

Vážený pane Navrátile,

děkujeme za služby na velmi profesionální úrovni, ale i za lidský přístup a za trpělivost, se kterou jste nás celým složitým procesem zajišťování hypotéky provázel. Vůbec si nedovedeme představit, jak bychom to bez vás zvládli. 

Ať se vám daří, také se těšíme na další spolupráci, určitě vás ještě budeme potřebovat.

Amrichovi
 

Katalin a Radek Amrichovi

Vážený pane inženýre,

mnohokrát děkujeme za Vaši pomoc při vyřízení hypotéky, Váš přístup, který je vždy profesionální a velmi vstřícný. Moc rádi se na Vás opět obrátíme a budeme se těšit na spolupráci.
Mohu všem vřele doporučit Vaši pomoc!

Krásný den 

S pozdravem manželé Hoferkovi s rodinou
 

Karla Hoferková

Spolupráce s panem inženýrem Navrátilem si velmi vážíme. Proces kupování nemovitosti není přímočarý a laikovi se může zdát velmi spletitý. Kupující proto může potřebovat někoho, kdo bude důsledně stát na jeho straně a na koho se může s důvěrou obrátit. Pan Navrátil je přesně takovým odborníkem. Pomohl nám nejen s dojednáním nejvýhodnější hypotéky, ale byl nám zásadním způsobem nápomocen během celého procesu uzavírání obchodu.


 

Břetislav Šopík, Lenka Waisová

Moc bych chtěla poděkovat p. Ing. Navrátilovi za jeho přístup. Absolutně profesionální chování. Řešila jsem s ním již hypotéku před 5lety a tehdy jsem jako ,,mladá,, nevěděla a plně mu důvěřovala. Díky tomu, že jsem měla tak výbornou zkušenost jsem se na něj obrátila při koupi naší další nemovitosti. Opět nezklamal a vyřešil i věci, které by nemusel. 

Martina Ciorna

Děkuji za poskytnutí finančních služeb a vyřízení těch nejvýhodnějších podmínek stran financování. Mohu vřele doporučit. S úsměvem a ochotou poradí a vše potřebné vyřídí.                                                 

MUDr. Lenka Krutilová

Dobrý den, 
jménem naší rodiny Vám chci poděkovat za provedenou práci. Pokud by byla možnost udělit 10 bodů z 10, tak bych to udělal  bez váhaní. Ochota, se kterou jste trpělivě odpovídal na poněkud hloupé otázky lajka, zájem vyhovět podmínkám, rychlost zpracovaní požadavků a vstřícnost v "pohotovostní" situaci - to vše stojí za největší pochvalu. Děkuji moc!


 

Mudr. Mihail Ciornii

Ahoj Aleši,
díky moc za pomoc při vyřízení úvěru. Tvá trpělivost a jednoduché vysvětlení těch finančních věcí byly super. 
Určitě tě budu doporučovat všem kámošům.
Michal Stojar   
 

Michal Stojar

Vážený pane Navrátile,

chceme vám poděkovat za Váš přístup i služby - manželka i já jsme byli maximálně spokojeni. Pokud bychom opět potřebovali hypotéku, bez váhání bychom Vás opět kontaktovali. Samozřejmě Vás příležitostně rádi doporučíme i svým přátelům a známým.
 

Dana a Vladimír Grúlovi

Při vyřizování hypotéky nám pan Navrátil vysvětlil i zprostředkoval vše potřebné. Vycházel vstříc našim požadavkům a zajistil nám ty nejlepší možné podmínky. Vždy nám srozumitelně zodpověděl všechny naše otázky. Musíme si pochválit komunikaci pana Navrátila, protože díky němu jsme o všem věděli s dostatečným předstihem a byli jsme průběžně informováni o tom, v jaké fázi se celý proces nachází a co je potřebné udělat. 

Hana Hromádková - překladatelka

- "S panem Navrátilem je naprosto skvělá spolupráce, původně jsem se procesu hypotéky velmi obával, ale p. Navrátil vše kompletně zařídil a perfektně připravil, takže celá cesta naší hypotéky byla radostí."

Michal Uncajtik - referent kontrolního centra

S panem Navrátilem jsem byla velmi spokojená při řešení a sjednání hypotéky. Byl velmi trpělivý. 

Děkuji moc 

Marcela Kačírková - operátorka

Se službami pana Navrátila jsme byli  maximálně spokojení.
Je to opravdu člověk na správném místě.
Má ke svým klientům i lidský a osobní přístup, čehož si také ceníme.
 

Lenka Unzeitigová - asistentka ředitele
Miroslav Štěpán - dílenský mistr

Pan Navrátil pro mě v době, kdy bych na hypotéku nedosáhl dokázal najít způsob, kterým se to podařilo. Za to mu jsem dodnes velice vděčný.
Osobní přístup, profesionalita, obrovské know-how tohoto oboru a jeho aktuálních trendů mi v budoucnu nedává důvod využít těchto služeb kdekoliv jinde.
Jsem velice rád, že mi byl doporučen a vždy, kdy ho mohu doporučit dál, s jistotou a bez obav tak udělám. Dávám 10 z 10.
 

Adam Héda - projektant

Dobrý den pane Navrátile,
jsem velmi potěšena, že jsme hypotéku vyřizovali právě s Vaší pomocí. Servis, který jste nám poskytl byl nadstandardní.
Nezapomněl jste na žádnou maličkost, takže nás nemohlo nic nepříjemného překvapit.
Z péče a osobního přístupu, se kterým jste se nám věnoval je cítit, že Vás Vaše práce naplňuje a baví.
Budu ráda, když se na Vás budu moci v budoucnu obrátit.
Děkuji Vám a přeji hodně spokojených klientů.

 

Alena Muchová - účetní

Velmi kladně hodnotím profesionální a flexibilní přístup pana Aleše Navrátila, který byl vždy ochoten poradit a najít vhodné řešení pro mé požadavky. Skvělá komunikace. Zájemcům určitě doporučuji. 

 

Ivona Janíčková - pedagog volného času

Spolupráce s Alešem Navrátilem byla naprosto úžasná. Vždy mi dobře poradil a kdykoliv jsem něco potřebovala, ochotně vše zajistil. Vřele všem doporučuji. 

 

Zuzana Němcová - obchodní zástupce

​​Naše spolupráce začala již v roce 2016, kdy jsem se při zajišťování financování rekonstrukce mého domu obrátila s žádostí o pomoc právě na p. Aleše Navrátila, neboť administrace vyřízení financování, zvláště při vlastním podnikání, byla docela komplikovaná a časově náročná. Pan Aleš se výše uvedeného ujal a nejen, že zajistil několik nabídek, po společné konzultaci a výběru nejlepší nabídky celou žádost zadministroval a dotáhl až po proplacení úvěru na hypotéku. Během následujících let až do současnosti dohlíží na jakékoliv změny a doporučuje mi nejvhodnější postup. Uplynulé roky mě přesvědčily o korektním přístupu a spolehlivosti pana Aleše Navrátila. Děkuji a velmi doporučuji.
 

Eva Krmelová - OSVČ

O panu Navrátilovi jsem se dozvěděl cca před sedmi lety, kdy jsem začal řešit stránku financování vlastního bydlení. Po doporučení od svého známého jsem ho kontaktoval, domluvili jsme si schůzku a od té doby vlastně vše, co se týče financí, řeším s ním. Je velice ochotný, starostlivý a spousty věcí řeší a hlídá za mě. Je to prostě profesionál na svém místě a jeho služeb budu stoprocentně využívat i do budoucna.
 

Jakub Seidl Distributor - výpočetní techniky

Profesionální přístup, výborný přehled v bankovním a finančním sektoru. Velmi vstřícné a také rychlé jednání s efektivním výsledkem. Doporučuji.
 

Miroslav Šváb - úředník

Pan Navrátil nám byl doporučen v roce 2018 v době, kdy jsme potřebovali urychleně vyřídit hypotéku na nákup nemovitosti a úvěr na její rekonstrukci. Od prvního setkání působil sympaticky, byl vstřícný a odborně velmi zdatný. Pomohl nám zorientovat se v oblasti, která není naší silnou stránkou a nalezl pro nás nejvhodnější produkty. Ovšem nejvíc na mě zapůsobilo, když po cca 3 letech se sám od sebe ozval s informací, že doba nabízí lepší úrokové míry a pomohl nám vyjednat lepší podmínky u naší stávající smlouvy.Proto mohu pana Navrátila s klidným srdcem a čistým svědomím doporučit všem zájemcům o finanční poradenství.

Vlastimil Habermann - Litovel

Aleš mi skvěle pomohl při refinancování mé hypotéky. Tam, kde ostatní říkali, že to nejde, Aleš našel řešení. Vše v bance vyřídil a vyjednal dobré podmínky. 

Markéta Kadečková - Senior Business Consultant

Na spolupráci s panem Navrátilem nejvíce oceňuji jeho profesionalitu. Je velmi flexibilní a ochotný. Vždy vše do detailu vysvětlí a doporučí nejlepší možné varianty řešení.
Rozhodně mohu všem vřele doporučit!

Pavla Kotrlová - personalistka

Vřele doporučuji využít finanční poradenství Ing. Navrátila. Spolupráce s ním je vždy na profesionální úrovni, rychle najde vhodné řešení pro danou situaci.

Marek Kratochvíl

Skvělá zkušenost s panem Navrátilem. Osobní přístup, výborná komunikace a profesionální poradenství, kterém odráží roky zkušeností v oboru. Výhodnou hypotéku a celý servis okolo nás zajistil od A do Z. Doporučila jsem dvěma kamarádům a taktéž si nemohou pana Navrátila vynachvalit! Doporučuji všem!

Iveta Divišová - asistentka pedagoga

S panem Navrátilem jsem byl velice spokojen. V rámci klientské péče mi zařídil refinancování předchozí hypotéky, u které se podařilo snížit úrokovou sazbu cca o jeden procentní bod. Profesionální jednání a při nejasnostech je vždy k dispozici pomoct.
 

Ing. Miroslav Krestýn - Konstruktér ve strojírenství

Hypoteční specialista pan Navrátil je profesionál, který dokáže vše řádně vysvětlit, poradit a najít nejlepší řešení. Děkuji mu tímto za zprostředkování refinancování hypotéky. Velice si vážím toho, že mě pan Navrátil neváhal kontaktovat o dva roky později a pomoci mi dále snížit úrokovou sazbu u hypotéky.

Ing. Fiala - IT analytik

Před několika lety mně končilo pětileté fixační období hypotéky u České spořitelny. Požádal jsem Českou spořitelnu o návrh na dalších pět let. Nabídka, kterou jsem dostal, neodpovídala podle mého úplně tomu nejlepšímu, co bylo na trhu dostupné, a tak mi jeden kamarád doporučil pana Aleše Navrátila, který mi zprostředkoval několik výrazně výhodnějších konkurenčních nabídek. Česká spořitelna mi nebyla ochotna nabídku dorovnat a tak jsem se rozhodl, přestože jsem byl klientem České spořitelny 20 let, od ní odejít a přejít k jiné bance. Ten byl poměrně administrativně složitý, ale pan Aleš Navrátil mi dával podrobné instrukce, kdy a co je potřeba udělat, což mi celou věc hodně usnadnilo. Dnes jsem spokojeným klientem u jiné banky a hlavně mi to ušetřilo několik tisíc měsíčně na splátkách.
 

Jiří Benda IT - manager

Vyřízení hypotéky s Alešem Navrátilem bylo perfektní. Spolehlivost, rychlost, profesionalita. Jsem neskutečně spokojená a určitě bych jeho služby doporučila všem,co potřebují s financemi pomoci.
 

Yvona Haltmarová - Učitelka v MŠ

 Se službami pana ing. Navrátila jsme byli velmi spokojeni a rádi se na něho opět s důvěrou obrátíme.

Klára Hoferková - Ekonom

Pan Navrátil nám byl doporučen při nákupu nemovitosti realitní kanceláří a od počátku naší spolupráce byl jeho přístup velice profesionální a aktivní. Veškeré podklady měl vždy rychle připravené, jakékoliv dotazy s námi řešil okamžitě a byl vždy připraven se nám věnovat. Díky jeho práci bylo zajištění hypotéky jednoduché a bez problémů. Děkujeme a vřele ho doporučujeme i ostatním.

Dana Majkusová - OSVČ

Hypotéka včetně souvisejících služeb byla vyřízena k naší spokojenosti, a proto bych chtěla panu Navrátilovi za profesionální přístup poděkovat.

Hana Hejralová - Ekonom

Když jde o peníze, je důvěra velmi důležitá a já jsem ráda, že jsem ji vložila právě sem. Děkuji panu Alešovi za trpělivost na mnoha schůzkách a za vyjednání těch nejlepších podmínek při realizaci hypotéky. Protože jsem OSVČ, nebylo to opravdu jednoduché.

Diblíková Petra - OSVČ

Spolupráce s panem inženýrem Navrátilem byla naprosto skvělá. Právě spolu zařizujeme druhou hypotéku, kde přišel s několika velmi originálními nápady, jak bychom mohli dosáhnout lepších podmínek. Mnohokrát jsem ho doporučil i svým přátelům.

Ivan Héda - IT specialista

S panem Navrátilem máme opakovanou velmi dobrou zkušenost. Přímé jednání, kde je na stole hned ta nejlepší nabídka i při porovnání s konkurencí. Těšíme se na další spolupráci.

Petr Beneš úředník - státní správa

Z vlastní zkušenosti mohu služby pana Aleše Navrátila vřele doporučit. Skvělá spolupráce a podpora při zajištění hypotéky a pomoc při zařizování smluv.  Byl to ten nejlepší přístup, kdy klíčové věci vysvětlí, ale nevnucuje a vše co slíbí, splní.

Ing. Petr Douda - IT Manažer