Reference klientů

Na spolupráci s panem Navrátilem nejvíce oceňuji jeho profesionalitu. Je velmi flexibilní a ochotný. Vždy vše do detailu vysvětlí a doporučí nejlepší možné varianty řešení.
Rozhodně mohu všem vřele doporučit!

Pavla Kotrlová - personalistka

Vřele doporučuji využít finanční poradenství Ing. Navrátila. Spolupráce s ním je vždy na profesionální úrovni, rychle najde vhodné řešení pro danou situaci.

Marek Kratochvíl

Skvělá zkušenost s panem Navrátilem. Osobní přístup, výborná komunikace a profesionální poradenství, kterém odráží roky zkušeností v oboru. Výhodnou hypotéku a celý servis okolo nás zajistil od A do Z. Doporučila jsem dvěma kamarádům a taktéž si nemohou pana Navrátila vynachvalit! Doporučuji všem!

Iveta Divišová - asistentka pedagoga

S panem Navrátilem jsem byl velice spokojen. V rámci klientské péče mi zařídil refinancování předchozí hypotéky, u které se podařilo snížit úrokovou sazbu cca o jeden procentní bod. Profesionální jednání a při nejasnostech je vždy k dispozici pomoct.
 

Ing. Miroslav Krestýn - Konstruktér ve strojírenství

Hypoteční specialista pan Navrátil je profesionál, který dokáže vše řádně vysvětlit, poradit a najít nejlepší řešení. Děkuji mu tímto za zprostředkování refinancování hypotéky. Velice si vážím toho, že mě pan Navrátil neváhal kontaktovat o dva roky později a pomoci mi dále snížit úrokovou sazbu u hypotéky.

Ing. Fiala - IT analytik

Před několika lety mně končilo pětileté fixační období hypotéky u České spořitelny. Požádal jsem Českou spořitelnu o návrh na dalších pět let. Nabídka, kterou jsem dostal, neodpovídala podle mého úplně tomu nejlepšímu, co bylo na trhu dostupné, a tak mi jeden kamarád doporučil pana Aleše Navrátila, který mi zprostředkoval několik výrazně výhodnějších konkurenčních nabídek. Česká spořitelna mi nebyla ochotna nabídku dorovnat a tak jsem se rozhodl, přestože jsem byl klientem České spořitelny 20 let, od ní odejít a přejít k jiné bance. Ten byl poměrně administrativně složitý, ale pan Aleš Navrátil mi dával podrobné instrukce, kdy a co je potřeba udělat, což mi celou věc hodně usnadnilo. Dnes jsem spokojeným klientem u jiné banky a hlavně mi to ušetřilo několik tisíc měsíčně na splátkách.
 

Jiří Benda IT - manager

Vyřízení hypotéky s Alešem Navrátilem bylo perfektní. Spolehlivost, rychlost, profesionalita. Jsem neskutečně spokojená a určitě bych jeho služby doporučila všem,co potřebují s financemi pomoci.
 

Yvona Haltmarová - Učitelka v MŠ

 Se službami pana ing. Navrátila jsme byli velmi spokojeni a rádi se na něho opět s důvěrou obrátíme.

Klára Hoferková - Ekonom

Pan Navrátil nám byl doporučen při nákupu nemovitosti realitní kanceláří a od počátku naší spolupráce byl jeho přístup velice profesionální a aktivní. Veškeré podklady měl vždy rychle připravené, jakékoliv dotazy s námi řešil okamžitě a byl vždy připraven se nám věnovat. Díky jeho práci bylo zajištění hypotéky jednoduché a bez problémů. Děkujeme a vřele ho doporučujeme i ostatním.

Dana Majkusová - OSVČ

Hypotéka včetně souvisejících služeb byla vyřízena k naší spokojenosti, a proto bych chtěla panu Navrátilovi za profesionální přístup poděkovat.

Hana Hejralová - Ekonom

Když jde o peníze, je důvěra velmi důležitá a já jsem ráda, že jsem ji vložila právě sem. Děkuji panu Alešovi za trpělivost na mnoha schůzkách a za vyjednání těch nejlepších podmínek při realizaci hypotéky. Protože jsem OSVČ, nebylo to opravdu jednoduché.

Diblíková Petra - OSVČ

Spolupráce s panem inženýrem Navrátilem byla naprosto skvělá. Právě spolu zařizujeme druhou hypotéku, kde přišel s několika velmi originálními nápady, jak bychom mohli dosáhnout lepších podmínek. Mnohokrát jsem ho doporučil i svým přátelům.

Ivan Héda - IT specialista

S panem Navrátilem máme opakovanou velmi dobrou zkušenost. Přímé jednání, kde je na stole hned ta nejlepší nabídka i při porovnání s konkurencí. Těšíme se na další spolupráci.

Petr Beneš úředník - státní správa

Z vlastní zkušenosti mohu služby pana Aleše Navrátila vřele doporučit. Skvělá spolupráce a podpora při zajištění hypotéky a pomoc při zařizování smluv.  Byl to ten nejlepší přístup, kdy klíčové věci vysvětlí, ale nevnucuje a vše co slíbí, splní.

Ing. Petr Douda - IT Manažer