Reference klientů

Vážený pane Navrátile,

chceme vám poděkovat za Váš přístup i služby - manželka i já jsme byli maximálně spokojeni. Pokud bychom opět potřebovali hypotéku, bez váhání bychom Vás opět kontaktovali. Samozřejmě Vás příležitostně rádi doporučíme i svým přátelům a známým.
 

Dana a Vladimír Grúlovi

Při vyřizování hypotéky nám pan Navrátil vysvětlil i zprostředkoval vše potřebné. Vycházel vstříc našim požadavkům a zajistil nám ty nejlepší možné podmínky. Vždy nám srozumitelně zodpověděl všechny naše otázky. Musíme si pochválit komunikaci pana Navrátila, protože díky němu jsme o všem věděli s dostatečným předstihem a byli jsme průběžně informováni o tom, v jaké fázi se celý proces nachází a co je potřebné udělat. 

Hana Hromádková - překladatelka

- "S panem Navrátilem je naprosto skvělá spolupráce, původně jsem se procesu hypotéky velmi obával, ale p. Navrátil vše kompletně zařídil a perfektně připravil, takže celá cesta naší hypotéky byla radostí."

Michal Uncajtik - referent kontrolního centra

S panem Navrátilem jsem byla velmi spokojená při řešení a sjednání hypotéky. Byl velmi trpělivý. 

Děkuji moc 

Marcela Kačírková - operátorka

Se službami pana Navrátila jsme byli  maximálně spokojení.
Je to opravdu člověk na správném místě.
Má ke svým klientům i lidský a osobní přístup, čehož si také ceníme.
 

Lenka Unzeitigová - asistentka ředitele
Miroslav Štěpán - dílenský mistr

Pan Navrátil pro mě v době, kdy bych na hypotéku nedosáhl dokázal najít způsob, kterým se to podařilo. Za to mu jsem dodnes velice vděčný.
Osobní přístup, profesionalita, obrovské know-how tohoto oboru a jeho aktuálních trendů mi v budoucnu nedává důvod využít těchto služeb kdekoliv jinde.
Jsem velice rád, že mi byl doporučen a vždy, kdy ho mohu doporučit dál, s jistotou a bez obav tak udělám. Dávám 10 z 10.
 

Adam Héda - projektant

Dobrý den pane Navrátile,
jsem velmi potěšena, že jsme hypotéku vyřizovali právě s Vaší pomocí. Servis, který jste nám poskytl byl nadstandardní.
Nezapomněl jste na žádnou maličkost, takže nás nemohlo nic nepříjemného překvapit.
Z péče a osobního přístupu, se kterým jste se nám věnoval je cítit, že Vás Vaše práce naplňuje a baví.
Budu ráda, když se na Vás budu moci v budoucnu obrátit.
Děkuji Vám a přeji hodně spokojených klientů.

 

Alena Muchová - účetní

Velmi kladně hodnotím profesionální a flexibilní přístup pana Aleše Navrátila, který byl vždy ochoten poradit a najít vhodné řešení pro mé požadavky. Skvělá komunikace. Zájemcům určitě doporučuji. 

 

Ivona Janíčková - pedagog volného času

Spolupráce s Alešem Navrátilem byla naprosto úžasná. Vždy mi dobře poradil a kdykoliv jsem něco potřebovala, ochotně vše zajistil. Vřele všem doporučuji. 

 

Zuzana Němcová - obchodní zástupce

​​Naše spolupráce začala již v roce 2016, kdy jsem se při zajišťování financování rekonstrukce mého domu obrátila s žádostí o pomoc právě na p. Aleše Navrátila, neboť administrace vyřízení financování, zvláště při vlastním podnikání, byla docela komplikovaná a časově náročná. Pan Aleš se výše uvedeného ujal a nejen, že zajistil několik nabídek, po společné konzultaci a výběru nejlepší nabídky celou žádost zadministroval a dotáhl až po proplacení úvěru na hypotéku. Během následujících let až do současnosti dohlíží na jakékoliv změny a doporučuje mi nejvhodnější postup. Uplynulé roky mě přesvědčily o korektním přístupu a spolehlivosti pana Aleše Navrátila. Děkuji a velmi doporučuji.
 

Eva Krmelová - OSVČ

O panu Navrátilovi jsem se dozvěděl cca před sedmi lety, kdy jsem začal řešit stránku financování vlastního bydlení. Po doporučení od svého známého jsem ho kontaktoval, domluvili jsme si schůzku a od té doby vlastně vše, co se týče financí, řeším s ním. Je velice ochotný, starostlivý a spousty věcí řeší a hlídá za mě. Je to prostě profesionál na svém místě a jeho služeb budu stoprocentně využívat i do budoucna.
 

Jakub Seidl Distributor - výpočetní techniky

Profesionální přístup, výborný přehled v bankovním a finančním sektoru. Velmi vstřícné a také rychlé jednání s efektivním výsledkem. Doporučuji.
 

Miroslav Šváb - úředník

Pan Navrátil nám byl doporučen v roce 2018 v době, kdy jsme potřebovali urychleně vyřídit hypotéku na nákup nemovitosti a úvěr na její rekonstrukci. Od prvního setkání působil sympaticky, byl vstřícný a odborně velmi zdatný. Pomohl nám zorientovat se v oblasti, která není naší silnou stránkou a nalezl pro nás nejvhodnější produkty. Ovšem nejvíc na mě zapůsobilo, když po cca 3 letech se sám od sebe ozval s informací, že doba nabízí lepší úrokové míry a pomohl nám vyjednat lepší podmínky u naší stávající smlouvy.Proto mohu pana Navrátila s klidným srdcem a čistým svědomím doporučit všem zájemcům o finanční poradenství.

Vlastimil Habermann - Litovel

Aleš mi skvěle pomohl při refinancování mé hypotéky. Tam, kde ostatní říkali, že to nejde, Aleš našel řešení. Vše v bance vyřídil a vyjednal dobré podmínky. 

Markéta Kadečková - Senior Business Consultant

Na spolupráci s panem Navrátilem nejvíce oceňuji jeho profesionalitu. Je velmi flexibilní a ochotný. Vždy vše do detailu vysvětlí a doporučí nejlepší možné varianty řešení.
Rozhodně mohu všem vřele doporučit!

Pavla Kotrlová - personalistka

Vřele doporučuji využít finanční poradenství Ing. Navrátila. Spolupráce s ním je vždy na profesionální úrovni, rychle najde vhodné řešení pro danou situaci.

Marek Kratochvíl

Skvělá zkušenost s panem Navrátilem. Osobní přístup, výborná komunikace a profesionální poradenství, kterém odráží roky zkušeností v oboru. Výhodnou hypotéku a celý servis okolo nás zajistil od A do Z. Doporučila jsem dvěma kamarádům a taktéž si nemohou pana Navrátila vynachvalit! Doporučuji všem!

Iveta Divišová - asistentka pedagoga

S panem Navrátilem jsem byl velice spokojen. V rámci klientské péče mi zařídil refinancování předchozí hypotéky, u které se podařilo snížit úrokovou sazbu cca o jeden procentní bod. Profesionální jednání a při nejasnostech je vždy k dispozici pomoct.
 

Ing. Miroslav Krestýn - Konstruktér ve strojírenství

Hypoteční specialista pan Navrátil je profesionál, který dokáže vše řádně vysvětlit, poradit a najít nejlepší řešení. Děkuji mu tímto za zprostředkování refinancování hypotéky. Velice si vážím toho, že mě pan Navrátil neváhal kontaktovat o dva roky později a pomoci mi dále snížit úrokovou sazbu u hypotéky.

Ing. Fiala - IT analytik

Před několika lety mně končilo pětileté fixační období hypotéky u České spořitelny. Požádal jsem Českou spořitelnu o návrh na dalších pět let. Nabídka, kterou jsem dostal, neodpovídala podle mého úplně tomu nejlepšímu, co bylo na trhu dostupné, a tak mi jeden kamarád doporučil pana Aleše Navrátila, který mi zprostředkoval několik výrazně výhodnějších konkurenčních nabídek. Česká spořitelna mi nebyla ochotna nabídku dorovnat a tak jsem se rozhodl, přestože jsem byl klientem České spořitelny 20 let, od ní odejít a přejít k jiné bance. Ten byl poměrně administrativně složitý, ale pan Aleš Navrátil mi dával podrobné instrukce, kdy a co je potřeba udělat, což mi celou věc hodně usnadnilo. Dnes jsem spokojeným klientem u jiné banky a hlavně mi to ušetřilo několik tisíc měsíčně na splátkách.
 

Jiří Benda IT - manager

Vyřízení hypotéky s Alešem Navrátilem bylo perfektní. Spolehlivost, rychlost, profesionalita. Jsem neskutečně spokojená a určitě bych jeho služby doporučila všem,co potřebují s financemi pomoci.
 

Yvona Haltmarová - Učitelka v MŠ

 Se službami pana ing. Navrátila jsme byli velmi spokojeni a rádi se na něho opět s důvěrou obrátíme.

Klára Hoferková - Ekonom

Pan Navrátil nám byl doporučen při nákupu nemovitosti realitní kanceláří a od počátku naší spolupráce byl jeho přístup velice profesionální a aktivní. Veškeré podklady měl vždy rychle připravené, jakékoliv dotazy s námi řešil okamžitě a byl vždy připraven se nám věnovat. Díky jeho práci bylo zajištění hypotéky jednoduché a bez problémů. Děkujeme a vřele ho doporučujeme i ostatním.

Dana Majkusová - OSVČ

Hypotéka včetně souvisejících služeb byla vyřízena k naší spokojenosti, a proto bych chtěla panu Navrátilovi za profesionální přístup poděkovat.

Hana Hejralová - Ekonom

Když jde o peníze, je důvěra velmi důležitá a já jsem ráda, že jsem ji vložila právě sem. Děkuji panu Alešovi za trpělivost na mnoha schůzkách a za vyjednání těch nejlepších podmínek při realizaci hypotéky. Protože jsem OSVČ, nebylo to opravdu jednoduché.

Diblíková Petra - OSVČ

Spolupráce s panem inženýrem Navrátilem byla naprosto skvělá. Právě spolu zařizujeme druhou hypotéku, kde přišel s několika velmi originálními nápady, jak bychom mohli dosáhnout lepších podmínek. Mnohokrát jsem ho doporučil i svým přátelům.

Ivan Héda - IT specialista

S panem Navrátilem máme opakovanou velmi dobrou zkušenost. Přímé jednání, kde je na stole hned ta nejlepší nabídka i při porovnání s konkurencí. Těšíme se na další spolupráci.

Petr Beneš úředník - státní správa

Z vlastní zkušenosti mohu služby pana Aleše Navrátila vřele doporučit. Skvělá spolupráce a podpora při zajištění hypotéky a pomoc při zařizování smluv.  Byl to ten nejlepší přístup, kdy klíčové věci vysvětlí, ale nevnucuje a vše co slíbí, splní.

Ing. Petr Douda - IT Manažer