Můj blog

Ve své praxi se setkávám s tím, že většina klientů v problematice financování bydlení tápe. Ve chvíli, kdy fungování hypoték lépe pochopí, přestane pro ně být vlastní úvěr takovým strašákem. 
Na mém blogu proto najdete dvě rubriky věnující se právě tomu, čemu rozumím nejlépe - hypotékám.

V Hypotečním okénku se dozvíte jednotlivé parametry hypotečních úvěrů a s nimi spojené zajímavosti - například jaké typy příjmů lze využít, jaké nemovitosti lze vzít do zástavy a mnoho dalších.

Název rubriky Aktuality ze světa hypoték pak vypovídá sám za sebe - jelikož se jedná o dynamickou, neustále se rozvíjející oblast, snažím se pomoci klientům i čtenářům zůstat v obraze.

Pokud na mém blogu nenajdete odpovědi na své otázky ohledně financování vašeho bydlení, stačí mě nezávazně kontaktovat prostřednictvím formuláře, telefonu či sociálních sítí

Hypoteční okénko

Příjmy ze zaměstnání

17.05.2021

Příjem ze zaměstnání na dobu neurčitou patří mezi základní příjmy, které banka posuzuje při poskytování hypotečních úvěrů...

Číst více »

Hypoteční okénko

Aktuality ze světa hypoték

Hrozby úrokovými sazbami

15.10.2021

Hrozby úrokovými sazbami nad 3 % se staly realitou. Získat úrokovou sazbu u hypotéky např. s fixací na 5 let pod 3% tak začíná být pro klienty nedosažitelným snem.

Číst více »

Aktuality